Dg-10343.004.0 | Infinity, Seafoam - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10343.004.0 |
| Pattern Name | Infinity |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 48.8" |
| Horz. Repeat | 25.6" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Modern/Contemporary |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10343.004.0 | Infinity, Seafoam - Donghia Fabric
Dg-10343.004.0 | Infinity, Seafoam - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10343.004.0 |
| Pattern Name | Infinity |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 48.8" |
| Horz. Repeat | 25.6" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Modern/Contemporary |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10343.004.0 |
| Pattern Name | Infinity |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 53.5" |
| Vert. Repeat | 48.8" |
| Horz. Repeat | 25.6" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Modern/Contemporary |
| Notes | 0 |




















