Ed85418.655.0 | Aura, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85418.655.0 |
| Pattern Name | Aura |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0.394" |
| Horz. Repeat | 0.788" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ed85418.655.0 | Aura, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
Ed85418.655.0 | Aura, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85418.655.0 |
| Pattern Name | Aura |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0.394" |
| Horz. Repeat | 0.788" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85418.655.0 |
| Pattern Name | Aura |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0.394" |
| Horz. Repeat | 0.788" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |




















