Ed85419.612.0 | Fjord, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85419.612.0 |
| Pattern Name | Fjord |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 53.584" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 6.698" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ed85419.612.0 | Fjord, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
Ed85419.612.0 | Fjord, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85419.612.0 |
| Pattern Name | Fjord |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 53.584" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 6.698" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85419.612.0 |
| Pattern Name | Fjord |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 53.584" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 6.698" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |




















