Ed85424.612.0 | Laguna, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85424.612.0 |
| Pattern Name | Laguna |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0.591" |
| Horz. Repeat | 0.591" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYOLEFIN FR - 75%;POLYESTER FR - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ed85424.612.0 | Laguna, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
Ed85424.612.0 | Laguna, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85424.612.0 |
| Pattern Name | Laguna |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0.591" |
| Horz. Repeat | 0.591" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYOLEFIN FR - 75%;POLYESTER FR - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |
Original: $234.68
-65%$234.68
$82.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85424.612.0 |
| Pattern Name | Laguna |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 53.978" |
| Vert. Repeat | 0.591" |
| Horz. Repeat | 0.591" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYOLEFIN FR - 75%;POLYESTER FR - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Chevron |




















