Ed85428.612.0 | Surf, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85428.612.0 |
| Pattern Name | Surf |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 55.16" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 75%;POLYESTER - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ed85428.612.0 | Surf, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
Ed85428.612.0 | Surf, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85428.612.0 |
| Pattern Name | Surf |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 55.16" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 75%;POLYESTER - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
Original: $296.10
-65%$296.10
$103.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85428.612.0 |
| Pattern Name | Surf |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 55.16" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 75%;POLYESTER - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |




















