Ed85429.655.0 | Azure, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85429.655.0 |
| Pattern Name | Azure |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 52.796" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | WS B |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ed85429.655.0 | Azure, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
Ed85429.655.0 | Azure, Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour - Threads Fabric
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85429.655.0 |
| Pattern Name | Azure |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 52.796" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | WS B |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Threads |
| Pattern Number | ED85429.655.0 |
| Pattern Name | Azure |
| Collection | Winch Indoor-Outdoor Weaves Colour |
| Width | 52.796" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | WS B |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Solid |




















