F1785/02.Cac.0 | Rosebud, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1785/02.CAC.0 |
| Pattern Name | Rosebud |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 6.3" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1785/02.Cac.0 | Rosebud, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
F1785/02.Cac.0 | Rosebud, Montage Ii - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1785/02.CAC.0 |
| Pattern Name | Rosebud |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 6.3" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |
Original: $83.48
-65%$83.48
$29.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1785/02.CAC.0 |
| Pattern Name | Rosebud |
| Collection | Montage Ii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 6.3" |
| Horz. Repeat | 13.5" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Floral |




















