F1798/07.Cac.0 | Waikiki, Alfresco Indoor Outdoor Weaves - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1798/07.CAC.0 |
| Pattern Name | Waikiki |
| Collection | Alfresco Indoor Outdoor Weaves |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 26.3" |
| Horz. Repeat | 14.2" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | HIGH UV POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1798/07.Cac.0 | Waikiki, Alfresco Indoor Outdoor Weaves - Clarke And Clarke Fabric
F1798/07.Cac.0 | Waikiki, Alfresco Indoor Outdoor Weaves - Clarke And Clarke Fabric
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1798/07.CAC.0 |
| Pattern Name | Waikiki |
| Collection | Alfresco Indoor Outdoor Weaves |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 26.3" |
| Horz. Repeat | 14.2" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | HIGH UV POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |
Original: $255.15
-65%$255.15
$89.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Clarke And Clarke |
| Pattern Number | F1798/07.CAC.0 |
| Pattern Name | Waikiki |
| Collection | Alfresco Indoor Outdoor Weaves |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 26.3" |
| Horz. Repeat | 14.2" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | HIGH UV POLYESTER - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | 0 |
| Durability | HEAVY |
| Color | Blue |
| Theme | Stripes |




















