F4771 Lake | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4771 Lake |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F4771 Lake | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
F4771 Lake | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4771 Lake |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |
Original: $48.00
-65%$48.00
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4771 Lake |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |




















