Gwf-3836.155.0 | Free Range, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3836.155.0 |
| Pattern Name | Free Range |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 32.28" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;LINEN - 45% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3836.155.0 | Free Range, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3836.155.0 | Free Range, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3836.155.0 |
| Pattern Name | Free Range |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 32.28" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;LINEN - 45% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Animal/Insect |
Original: $321.30
-65%$321.30
$112.45Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3836.155.0 |
| Pattern Name | Free Range |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 32.28" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;LINEN - 45% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Blue |
| Theme | Animal/Insect |


















