Gwf-3837.457.0 | Lucky Charm Print, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3837.457.0 |
| Pattern Name | Lucky Charm Print |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 31.49" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;LINEN - 45% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3837.457.0 | Lucky Charm Print, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3837.457.0 | Lucky Charm Print, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3837.457.0 |
| Pattern Name | Lucky Charm Print |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 31.49" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;LINEN - 45% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal/Insect |
Original: $365.40
-65%$365.40
$127.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3837.457.0 |
| Pattern Name | Lucky Charm Print |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 55.11" |
| Vert. Repeat | 31.49" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 55%;LINEN - 45% |
| Finish | WASHED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal/Insect |


















