Gwf-3838.712.0 | Flutter, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3838.712.0 |
| Pattern Name | Flutter |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 48.25" |
| Vert. Repeat | 51.18" |
| Horz. Repeat | 55.11" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3838.712.0 | Flutter, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3838.712.0 | Flutter, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3838.712.0 |
| Pattern Name | Flutter |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 48.25" |
| Vert. Repeat | 51.18" |
| Horz. Repeat | 55.11" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal/Insect |
Original: $392.18
-65%$392.18
$137.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3838.712.0 |
| Pattern Name | Flutter |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 48.25" |
| Vert. Repeat | 51.18" |
| Horz. Repeat | 55.11" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal/Insect |


















