Gwf-3840.319.0 | Hutch Patchwork, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3840.319.0 |
| Pattern Name | Hutch Patchwork |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 53.25" |
| Vert. Repeat | 33.5" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3840.319.0 | Hutch Patchwork, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3840.319.0 | Hutch Patchwork, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3840.319.0 |
| Pattern Name | Hutch Patchwork |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 53.25" |
| Vert. Repeat | 33.5" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal/Insect |
Original: $365.40
-65%$365.40
$127.89Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3840.319.0 |
| Pattern Name | Hutch Patchwork |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 53.25" |
| Vert. Repeat | 33.5" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | LIGHT |
| Color | Multi Color |
| Theme | Animal/Insect |


















