Gwf-3841.121.0 | Hutch Crewel, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3841.121.0 |
| Pattern Name | Hutch Crewel |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 53.54" |
| Vert. Repeat | 30.51" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 35%;COTTON - 34%;LINEN - 31% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Black |
| Theme | Animal/Insect |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3841.121.0 | Hutch Crewel, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3841.121.0 | Hutch Crewel, Hunt Slonem Belle Terre - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3841.121.0 |
| Pattern Name | Hutch Crewel |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 53.54" |
| Vert. Repeat | 30.51" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 35%;COTTON - 34%;LINEN - 31% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Black |
| Theme | Animal/Insect |
Original: $398.48
-65%$398.48
$139.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3841.121.0 |
| Pattern Name | Hutch Crewel |
| Collection | Hunt Slonem Belle Terre |
| Width | 53.54" |
| Vert. Repeat | 30.51" |
| Horz. Repeat | 26.77" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 35%;COTTON - 34%;LINEN - 31% |
| Finish | EMBROIDERED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | 0 |
| Color | Black |
| Theme | Animal/Insect |


















