P2017104-24 | Mille Fleur Wp, Orange Novelty - Lee Jofa Wallpaper - P2017104.24.0
Price and sold by the 10 yard Roll.
Looking for Lee Jofa Wallpaper SKU# P2017104.24.0 pattern name Mille Fleur Wp from the collection Whitley Hall Wallcovering. Enjoy this BRICK Novelty Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2017104.24.0 |
| Pattern Name | Mille Fleur Wp |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 24" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 24" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 95%;OTHER - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Orange |
| Theme | Novelty |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2017104-24 | Mille Fleur Wp, Orange Novelty - Lee Jofa Wallpaper - P2017104.24.0
P2017104-24 | Mille Fleur Wp, Orange Novelty - Lee Jofa Wallpaper - P2017104.24.0
Price and sold by the 10 yard Roll.
Looking for Lee Jofa Wallpaper SKU# P2017104.24.0 pattern name Mille Fleur Wp from the collection Whitley Hall Wallcovering. Enjoy this BRICK Novelty Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2017104.24.0 |
| Pattern Name | Mille Fleur Wp |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 24" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 24" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 95%;OTHER - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Orange |
| Theme | Novelty |
$877.50
P2017104-24 | Mille Fleur Wp, Orange Novelty - Lee Jofa Wallpaper - P2017104.24.0—
$877.50
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 10 yard Roll.
Looking for Lee Jofa Wallpaper SKU# P2017104.24.0 pattern name Mille Fleur Wp from the collection Whitley Hall Wallcovering. Enjoy this BRICK Novelty Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2017104.24.0 |
| Pattern Name | Mille Fleur Wp |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 24" |
| Vert. Repeat | 24" |
| Horz. Repeat | 24" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 95%;OTHER - 5% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Orange |
| Theme | Novelty |






