P2025112-161 | Just Bananas Gc, Yellow Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.161.0
Price and sold by the 11 yard Roll.
Select Lee Jofa Wallpaper Pattern P2025112.161.0 pattern name Just Bananas Gc from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this SAND Tropical Wallpaper. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025112.161.0 |
| Pattern Name | Just Bananas Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.46" |
| Vert. Repeat | 33.46" |
| Horz. Repeat | 33.46" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Yellow |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025112-161 | Just Bananas Gc, Yellow Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.161.0
P2025112-161 | Just Bananas Gc, Yellow Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.161.0
Price and sold by the 11 yard Roll.
Select Lee Jofa Wallpaper Pattern P2025112.161.0 pattern name Just Bananas Gc from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this SAND Tropical Wallpaper. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025112.161.0 |
| Pattern Name | Just Bananas Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.46" |
| Vert. Repeat | 33.46" |
| Horz. Repeat | 33.46" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Yellow |
| Theme | Tropical |
$372.10
Original: $1,063.13
-65%P2025112-161 | Just Bananas Gc, Yellow Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.161.0—
$1,063.13
$372.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 11 yard Roll.
Select Lee Jofa Wallpaper Pattern P2025112.161.0 pattern name Just Bananas Gc from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this SAND Tropical Wallpaper. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025112.161.0 |
| Pattern Name | Just Bananas Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.46" |
| Vert. Repeat | 33.46" |
| Horz. Repeat | 33.46" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Yellow |
| Theme | Tropical |






