P2025114-13 | Pink Colony Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.13.0
Price and sold by the 10 yard Roll.
Acquire Lee Jofa Wallpaper Pattern# P2025114.13.0 pattern name Pink Colony Wp from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this AQUA/PINK Tropical Wallpaper. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025114.13.0 |
| Pattern Name | Pink Colony Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 18.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025114-13 | Pink Colony Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.13.0
P2025114-13 | Pink Colony Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.13.0
Price and sold by the 10 yard Roll.
Acquire Lee Jofa Wallpaper Pattern# P2025114.13.0 pattern name Pink Colony Wp from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this AQUA/PINK Tropical Wallpaper. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025114.13.0 |
| Pattern Name | Pink Colony Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 18.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |
$207.38
Original: $592.50
-65%P2025114-13 | Pink Colony Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.13.0—
$592.50
$207.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 10 yard Roll.
Acquire Lee Jofa Wallpaper Pattern# P2025114.13.0 pattern name Pink Colony Wp from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this AQUA/PINK Tropical Wallpaper. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025114.13.0 |
| Pattern Name | Pink Colony Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 18.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |






