P2025114-73 | Pink Colony Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.73.0
Price and sold by the 10 yard Roll.
Shop Lee Jofa Wallpaper Pattern P2025114.73.0 pattern name Pink Colony Wp from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this GREEN/PINK Tropical Wallpaper. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025114.73.0 |
| Pattern Name | Pink Colony Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 18.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025114-73 | Pink Colony Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.73.0
P2025114-73 | Pink Colony Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.73.0
Price and sold by the 10 yard Roll.
Shop Lee Jofa Wallpaper Pattern P2025114.73.0 pattern name Pink Colony Wp from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this GREEN/PINK Tropical Wallpaper. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025114.73.0 |
| Pattern Name | Pink Colony Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 18.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |
$592.50
P2025114-73 | Pink Colony Wp, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025114.73.0—
$592.50
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 10 yard Roll.
Shop Lee Jofa Wallpaper Pattern P2025114.73.0 pattern name Pink Colony Wp from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this GREEN/PINK Tropical Wallpaper. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025114.73.0 |
| Pattern Name | Pink Colony Wp |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 18.2" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | PAPER - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |






