Pbfc-3535-416 | Oscar, Yellow Stripes - Lee Jofa Wallpaper - Pbfc-3535.416.0
Price and sold by the 11 yard Roll.
Save on Lee Jofa Wallpaper Product# PBFC-3535.416.0 pattern name Oscar from the collection Blithfield Leighton. Enjoy this GOLD Stripes Wallpaper. Samples always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | PBFC-3535.416.0 |
| Pattern Name | Oscar |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 16.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 36%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pbfc-3535-416 | Oscar, Yellow Stripes - Lee Jofa Wallpaper - Pbfc-3535.416.0
Pbfc-3535-416 | Oscar, Yellow Stripes - Lee Jofa Wallpaper - Pbfc-3535.416.0
Price and sold by the 11 yard Roll.
Save on Lee Jofa Wallpaper Product# PBFC-3535.416.0 pattern name Oscar from the collection Blithfield Leighton. Enjoy this GOLD Stripes Wallpaper. Samples always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | PBFC-3535.416.0 |
| Pattern Name | Oscar |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 16.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 36%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |
$183.22
Original: $523.50
-65%Pbfc-3535-416 | Oscar, Yellow Stripes - Lee Jofa Wallpaper - Pbfc-3535.416.0—
$523.50
$183.22Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 11 yard Roll.
Save on Lee Jofa Wallpaper Product# PBFC-3535.416.0 pattern name Oscar from the collection Blithfield Leighton. Enjoy this GOLD Stripes Wallpaper. Samples always available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | PBFC-3535.416.0 |
| Pattern Name | Oscar |
| Collection | Blithfield Leighton |
| Width | 27" |
| Vert. Repeat | 16.5" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | CELLULOSE - 48%;BINDER - 36%;POLYESTER - 16% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Yellow |
| Theme | Stripes |






