P2025115-73 | Palms Way Mural Gc, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025115.73.0
Sold As An A+B+C Set On One Roll
Looking for Lee Jofa Wallpaper SKU# P2025115.73.0 pattern name Palms Way Mural Gc from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this PINK Tropical Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025115.73.0 |
| Pattern Name | Palms Way Mural Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 100.39" |
| Vert. Repeat | 111.53" |
| Horz. Repeat | 100.39" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | PINK |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025115-73 | Palms Way Mural Gc, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025115.73.0
P2025115-73 | Palms Way Mural Gc, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025115.73.0
Sold As An A+B+C Set On One Roll
Looking for Lee Jofa Wallpaper SKU# P2025115.73.0 pattern name Palms Way Mural Gc from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this PINK Tropical Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025115.73.0 |
| Pattern Name | Palms Way Mural Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 100.39" |
| Vert. Repeat | 111.53" |
| Horz. Repeat | 100.39" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | PINK |
| Theme | Tropical |
$1,378.13
P2025115-73 | Palms Way Mural Gc, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025115.73.0—
$1,378.13
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Sold As An A+B+C Set On One Roll
Looking for Lee Jofa Wallpaper SKU# P2025115.73.0 pattern name Palms Way Mural Gc from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this PINK Tropical Wallpaper. Swatches always available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025115.73.0 |
| Pattern Name | Palms Way Mural Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 100.39" |
| Vert. Repeat | 111.53" |
| Horz. Repeat | 100.39" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | PINK |
| Theme | Tropical |






