P2025112-7 | Just Bananas Gc, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.7.0
Price and sold by the 11 yard Roll.
Find Lee Jofa Wallpaper Pattern number P2025112.7.0 pattern name Just Bananas Gc from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this PINK Tropical Wallpaper. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025112.7.0 |
| Pattern Name | Just Bananas Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.46" |
| Vert. Repeat | 33.46" |
| Horz. Repeat | 33.46" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025112-7 | Just Bananas Gc, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.7.0
P2025112-7 | Just Bananas Gc, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.7.0
Price and sold by the 11 yard Roll.
Find Lee Jofa Wallpaper Pattern number P2025112.7.0 pattern name Just Bananas Gc from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this PINK Tropical Wallpaper. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025112.7.0 |
| Pattern Name | Just Bananas Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.46" |
| Vert. Repeat | 33.46" |
| Horz. Repeat | 33.46" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |
$372.10
Original: $1,063.13
-65%P2025112-7 | Just Bananas Gc, Pink Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.7.0—
$1,063.13
$372.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Price and sold by the 11 yard Roll.
Find Lee Jofa Wallpaper Pattern number P2025112.7.0 pattern name Just Bananas Gc from the collection Lilly Pulitzer Iii Wallcovering. Enjoy this PINK Tropical Wallpaper. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025112.7.0 |
| Pattern Name | Just Bananas Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.46" |
| Vert. Repeat | 33.46" |
| Horz. Repeat | 33.46" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Pink |
| Theme | Tropical |






