P8025104-135 | Meiji, Aqua Chinoiserie - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025104.135.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025104.135.0 |
| Pattern Name | Meiji |
| Collection | Grand Voyage Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 38.58" |
| Horz. Repeat | 27.95" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P8025104-135 | Meiji, Aqua Chinoiserie - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025104.135.0
P8025104-135 | Meiji, Aqua Chinoiserie - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025104.135.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025104.135.0 |
| Pattern Name | Meiji |
| Collection | Grand Voyage Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 38.58" |
| Horz. Repeat | 27.95" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025104.135.0 |
| Pattern Name | Meiji |
| Collection | Grand Voyage Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 38.58" |
| Horz. Repeat | 27.95" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Chinoiserie |












