S3751 Tundra | Diamond/Ogee, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3751 Tundra |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 68.24% Polyester, 31.76% Polyester (Uv) |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3751 Tundra | Diamond/Ogee, Blue - Greenhouse Fabric
S3751 Tundra | Diamond/Ogee, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3751 Tundra |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 68.24% Polyester, 31.76% Polyester (Uv) |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Blue |
Original: $98.00
-65%$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3751 Tundra |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 68.24% Polyester, 31.76% Polyester (Uv) |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Blue |




















