S3756 Breeze | Diamond/Ogee, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3756 Breeze |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 58.28% Polyester, 41.72% Cotton |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3756 Breeze | Diamond/Ogee, Blue - Greenhouse Fabric
S3756 Breeze | Diamond/Ogee, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3756 Breeze |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 58.28% Polyester, 41.72% Cotton |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3756 Breeze |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 58.28% Polyester, 41.72% Cotton |
| Theme | Diamond/Ogee |
| Color | Blue |




















