S3758 Waterfall | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3758 Waterfall |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 39.45% Rayon, 37.42% Polyester, 22.72% Cotton, .41% Nylon |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3758 Waterfall | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
S3758 Waterfall | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3758 Waterfall |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 39.45% Rayon, 37.42% Polyester, 22.72% Cotton, .41% Nylon |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3758 Waterfall |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 39.45% Rayon, 37.42% Polyester, 22.72% Cotton, .41% Nylon |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |




















