S3761 Wave | Damask, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3761 Wave |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Damask |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3761 Wave | Damask, Blue - Greenhouse Fabric
S3761 Wave | Damask, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3761 Wave |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Damask |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3761 Wave |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Damask |
| Color | Blue |




















