S3783 Aegean | Stripes, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3783 Aegean |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 62.73% Polyester (Uv), 16.56% Rayon, 12.98% Polyester, 7.73% Cotton |
| Theme | Stripes |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3783 Aegean | Stripes, Blue - Greenhouse Fabric
S3783 Aegean | Stripes, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3783 Aegean |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 62.73% Polyester (Uv), 16.56% Rayon, 12.98% Polyester, 7.73% Cotton |
| Theme | Stripes |
| Color | Blue |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3783 Aegean |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 62.73% Polyester (Uv), 16.56% Rayon, 12.98% Polyester, 7.73% Cotton |
| Theme | Stripes |
| Color | Blue |




















