S3789 Waterfall | Chevron, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3789 Waterfall |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 78.02% Polyester, 21.98% Polyester (Uv) |
| Theme | Chevron |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3789 Waterfall | Chevron, Blue - Greenhouse Fabric
S3789 Waterfall | Chevron, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3789 Waterfall |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 78.02% Polyester, 21.98% Polyester (Uv) |
| Theme | Chevron |
| Color | Blue |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3789 Waterfall |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 78.02% Polyester, 21.98% Polyester (Uv) |
| Theme | Chevron |
| Color | Blue |




















