S3796 Navy | Damask, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3796 Navy |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 30.84% Cotton, 30.16% Pcr Polyester, 28.49% Polyester, 10.51% Rayon |
| Theme | Damask |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3796 Navy | Damask, Blue - Greenhouse Fabric
S3796 Navy | Damask, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3796 Navy |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 30.84% Cotton, 30.16% Pcr Polyester, 28.49% Polyester, 10.51% Rayon |
| Theme | Damask |
| Color | Blue |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3796 Navy |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 30.84% Cotton, 30.16% Pcr Polyester, 28.49% Polyester, 10.51% Rayon |
| Theme | Damask |
| Color | Blue |




















