S3801 Indigo | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3801 Indigo |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 38.99% Rayon, 38.16% Polyester, 22.45% Cotton, .4% Nylon |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3801 Indigo | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
S3801 Indigo | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3801 Indigo |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 38.99% Rayon, 38.16% Polyester, 22.45% Cotton, .4% Nylon |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |
Original: $98.00
-65%$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3801 Indigo |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 38.99% Rayon, 38.16% Polyester, 22.45% Cotton, .4% Nylon |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |




















