S7363 Columbia | Floral, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7363 Columbia |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Floral |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7363 Columbia | Floral, Blue - Greenhouse Fabric
S7363 Columbia | Floral, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7363 Columbia |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Floral |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7363 Columbia |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Floral |
| Color | Blue |




















