S7565 Cornflower | Small Scales, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7565 Cornflower |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 86% Polyester, 14% Cotton |
| Theme | Small Scales |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7565 Cornflower | Small Scales, Blue - Greenhouse Fabric
S7565 Cornflower | Small Scales, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7565 Cornflower |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 86% Polyester, 14% Cotton |
| Theme | Small Scales |
| Color | Blue |
Original: $88.00
-65%$88.00
$30.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7565 Cornflower |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 86% Polyester, 14% Cotton |
| Theme | Small Scales |
| Color | Blue |




















