S7566 Regal | Damask, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7566 Regal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 72% Polyester, 28% Cotton |
| Theme | Damask |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7566 Regal | Damask, Blue - Greenhouse Fabric
S7566 Regal | Damask, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7566 Regal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 72% Polyester, 28% Cotton |
| Theme | Damask |
| Color | Blue |
Original: $98.00
-65%$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7566 Regal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 72% Polyester, 28% Cotton |
| Theme | Damask |
| Color | Blue |




















