S7567 Slate | Check/Plaid, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7567 Slate |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 75% Polyester, 16% Linen, 9% Cotton |
| Theme | Check/Plaid |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7567 Slate | Check/Plaid, Blue - Greenhouse Fabric
S7567 Slate | Check/Plaid, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7567 Slate |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 75% Polyester, 16% Linen, 9% Cotton |
| Theme | Check/Plaid |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7567 Slate |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 75% Polyester, 16% Linen, 9% Cotton |
| Theme | Check/Plaid |
| Color | Blue |




















