S7572 Opal | Stripes, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7572 Opal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Stripes |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7572 Opal | Stripes, Blue - Greenhouse Fabric
S7572 Opal | Stripes, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7572 Opal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Stripes |
| Color | Blue |
Original: $98.00
-65%$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7572 Opal |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Stripes |
| Color | Blue |




















