S7579 Indigo | Floral, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7579 Indigo |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Polyester, 30% Cotton, 20% Linen (Embroidery: 100% Polyester) |
| Theme | Floral |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7579 Indigo | Floral, Blue - Greenhouse Fabric
S7579 Indigo | Floral, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7579 Indigo |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Polyester, 30% Cotton, 20% Linen (Embroidery: 100% Polyester) |
| Theme | Floral |
| Color | Blue |
Original: $148.00
-65%$148.00
$51.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7579 Indigo |
| Width | 52" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Polyester, 30% Cotton, 20% Linen (Embroidery: 100% Polyester) |
| Theme | Floral |
| Color | Blue |




















