S7581 Denim | Paisley, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7581 Denim |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Spain |
| Content | 55% Linen, 45% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7581 Denim | Paisley, Blue - Greenhouse Fabric
S7581 Denim | Paisley, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7581 Denim |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Spain |
| Content | 55% Linen, 45% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Blue |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7581 Denim |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Spain |
| Content | 55% Linen, 45% Cotton |
| Theme | Paisley |
| Color | Blue |




















