S7651 Denim | Stripes, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7651 Denim |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Stripes |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7651 Denim | Stripes, Blue - Greenhouse Fabric
S7651 Denim | Stripes, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7651 Denim |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Stripes |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7651 Denim |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Stripes |
| Color | Blue |




















