S7676 Pacific | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7676 Pacific |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 36.66% Polyester, 32.18% Polyester Bc, 21.81% Recycled Cotton, 9.35% Recycled Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7676 Pacific | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
S7676 Pacific | Texture, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7676 Pacific |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 36.66% Polyester, 32.18% Polyester Bc, 21.81% Recycled Cotton, 9.35% Recycled Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |
Original: $88.00
-65%$88.00
$30.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7676 Pacific |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260CAL 117 |
| Country of origin | USA |
| Content | 36.66% Polyester, 32.18% Polyester Bc, 21.81% Recycled Cotton, 9.35% Recycled Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Blue |




















