S7809 Sky | Solid, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7809 Sky |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7809 Sky | Solid, Blue - Greenhouse Fabric
S7809 Sky | Solid, Blue - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7809 Sky |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Blue |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7809 Sky |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Blue |




















