SCWP88377PS0003 | Shantung Garden | Removable, Verdance - Scalamandre Wallpaper
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP88377PS0003 |
| Pattern Name | Shantung Garden | Removable |
| Color Name | Verdance |
| Width | 20.87" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 6 |
| Content | 15 OZ SELF-ADHESIVE COMMERCIAL VINYL |
| Color | Green |
| Theme | Chinoiserie |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

SCWP88377PS0003 | Shantung Garden | Removable, Verdance - Scalamandre Wallpaper
SCWP88377PS0003 | Shantung Garden | Removable, Verdance - Scalamandre Wallpaper
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP88377PS0003 |
| Pattern Name | Shantung Garden | Removable |
| Color Name | Verdance |
| Width | 20.87" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 6 |
| Content | 15 OZ SELF-ADHESIVE COMMERCIAL VINYL |
| Color | Green |
| Theme | Chinoiserie |
Original: $126.00
-65%$126.00
$44.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Scalamandre |
| Pattern Number | SCWP88377PS0003 |
| Pattern Name | Shantung Garden | Removable |
| Color Name | Verdance |
| Width | 20.87" |
| Match | HALF DROP |
| Trim | TRIMMED |
| Roll Size | 6 |
| Content | 15 OZ SELF-ADHESIVE COMMERCIAL VINYL |
| Color | Green |
| Theme | Chinoiserie |












