T10323 | Montgomery Weave, Off White - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10323 |
| Pattern Name | Montgomery Weave |
| Collection | Grasscloth Resource 7 |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Random Match Reverse Hang |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Raffia and Cotton on Non Woven |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Neutral |
| Theme | Fabric Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T10323 | Montgomery Weave, Off White - Thibaut Wallpaper
T10323 | Montgomery Weave, Off White - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10323 |
| Pattern Name | Montgomery Weave |
| Collection | Grasscloth Resource 7 |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Random Match Reverse Hang |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Raffia and Cotton on Non Woven |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Neutral |
| Theme | Fabric Texture |
Original: $339.20
-65%$339.20
$118.72Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10323 |
| Pattern Name | Montgomery Weave |
| Collection | Grasscloth Resource 7 |
| Width | 36 in (91.44 cm) |
| Match | Random Match Reverse Hang |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Raffia and Cotton on Non Woven |
| Single Roll Area | 36.00 sq/ft (3.34 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 72.00 sq/ft (6.69 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Neutral |
| Theme | Fabric Texture |












