T10546 | Woodland Clearing, Green - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10546 |
| Pattern Name | Woodland Clearing |
| Collection | Boxwood |
| Width | 33 in (83.82 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Sisal on Non Woven |
| Single Roll Area | 33.00 sq/ft (3.07 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 66.00 sq/ft (6.13 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

T10546 | Woodland Clearing, Green - Thibaut Wallpaper
T10546 | Woodland Clearing, Green - Thibaut Wallpaper
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10546 |
| Pattern Name | Woodland Clearing |
| Collection | Boxwood |
| Width | 33 in (83.82 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Sisal on Non Woven |
| Single Roll Area | 33.00 sq/ft (3.07 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 66.00 sq/ft (6.13 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Original: $460.00
-65%$460.00
$161.00Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | T10546 |
| Pattern Name | Woodland Clearing |
| Collection | Boxwood |
| Width | 33 in (83.82 cm) |
| Match | Drop Match |
| Repeat V | 0 |
| Repeat H | 0 |
| Construction | Sisal on Non Woven |
| Single Roll Area | 33.00 sq/ft (3.07 sq m) |
| Single Roll Length | 4 yd (3.66 m) |
| Double Roll Area | 66.00 sq/ft (6.13 sq m) |
| Double Roll Length | 8 yd (7.32 m) |
| Color | Green |
| Theme | Trees |












