W724492 | Yutori Fabric Book, Zeta, Denim - Thibaut Fabric
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | W724492 |
| Pattern Name | Zeta |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 0 |
| Repeat V | 0 |
| Construction | 35% Cotton, 32% Viscose, 20% Polyester, 7% Acrylic, 6% Linen |
| Backing | No backing required for uph |
| Abrasion | 40000 |
| Method | Dry clean only |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W724492 | Yutori Fabric Book, Zeta, Denim - Thibaut Fabric
W724492 | Yutori Fabric Book, Zeta, Denim - Thibaut Fabric
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | W724492 |
| Pattern Name | Zeta |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 0 |
| Repeat V | 0 |
| Construction | 35% Cotton, 32% Viscose, 20% Polyester, 7% Acrylic, 6% Linen |
| Backing | No backing required for uph |
| Abrasion | 40000 |
| Method | Dry clean only |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | W724492 |
| Pattern Name | Zeta |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 0 |
| Repeat V | 0 |
| Construction | 35% Cotton, 32% Viscose, 20% Polyester, 7% Acrylic, 6% Linen |
| Backing | No backing required for uph |
| Abrasion | 40000 |
| Method | Dry clean only |
| Color | Blue |
| Theme | Texture |




















