Wwwp88583D0002 | Central Park Wallcovering, Light Blue - Old World Weavers Fabric
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | WWWP88583D0002 |
| Pattern Name | Central Park Wallcovering |
| Collection | Timeless Trends Wallcovering |
| Width | 27" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 25.81" |
| Pattern Repeat Width | 27" |
| FIBER CONTENT | 0 |
| END-USE QUALITY | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Wwwp88583D0002 | Central Park Wallcovering, Light Blue - Old World Weavers Fabric
Wwwp88583D0002 | Central Park Wallcovering, Light Blue - Old World Weavers Fabric
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | WWWP88583D0002 |
| Pattern Name | Central Park Wallcovering |
| Collection | Timeless Trends Wallcovering |
| Width | 27" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 25.81" |
| Pattern Repeat Width | 27" |
| FIBER CONTENT | 0 |
| END-USE QUALITY | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |
Original: $252.00
-65%$252.00
$88.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | WWWP88583D0002 |
| Pattern Name | Central Park Wallcovering |
| Collection | Timeless Trends Wallcovering |
| Width | 27" |
| Match | STRAIGHT |
| Pattern Repeat Length | 25.81" |
| Pattern Repeat Width | 27" |
| FIBER CONTENT | 0 |
| END-USE QUALITY | 0 |
| Color | Blue |
| Theme | Trees |




















