11682 | Sterling Olive - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Sterling Olive Product 11682 color Green theme Chevron. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-11682 |
| Pattern Name | Sterling Olive |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 4.875" |
| Vertical Repeat | 5.5" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

11682 | Sterling Olive - Mag Fabric
11682 | Sterling Olive - Mag Fabric
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Sterling Olive Product 11682 color Green theme Chevron. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-11682 |
| Pattern Name | Sterling Olive |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 4.875" |
| Vertical Repeat | 5.5" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Chevron |
$52.70
11682 | Sterling Olive - Mag Fabric—
$52.70
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per Yard. 2 Yard Minimum.
Shop Mag Fabric pattern name Sterling Olive Product 11682 color Green theme Chevron. Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Mag |
| Pattern Number | MAG-11682 |
| Pattern Name | Sterling Olive |
| Width | 56" |
| Horizontal Repeat | 4.875" |
| Vertical Repeat | 5.5" |
| Content | 100% POLYESTER |
| Double Rubs | 50,000 |
| Cleaning Code | S |
| Color | Green |
| Theme | Chevron |











