2025109.712.0 | Costa Verde, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Search Lee Jofa Fabric Pattern 2025109.712.0 pattern name Costa Verde from the collection Lilly Pulitzer Iii. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025109.712.0 |
| Pattern Name | Costa Verde |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 8.95" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Pink |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025109.712.0 | Costa Verde, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
2025109.712.0 | Costa Verde, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Search Lee Jofa Fabric Pattern 2025109.712.0 pattern name Costa Verde from the collection Lilly Pulitzer Iii. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025109.712.0 |
| Pattern Name | Costa Verde |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 8.95" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Pink |
| Theme | Chevron |
$156.71
2025109.712.0 | Costa Verde, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric—
$156.71
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Search Lee Jofa Fabric Pattern 2025109.712.0 pattern name Costa Verde from the collection Lilly Pulitzer Iii. Swatches available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025109.712.0 |
| Pattern Name | Costa Verde |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 8.95" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Pink |
| Theme | Chevron |











