2025109.16.0 | Costa Verde, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Order Lee Jofa Fabric Item# 2025109.16.0 pattern name Costa Verde from the collection Lilly Pulitzer Iii. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025109.16.0 |
| Pattern Name | Costa Verde |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 8.95" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Chevron |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

2025109.16.0 | Costa Verde, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
2025109.16.0 | Costa Verde, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Order Lee Jofa Fabric Item# 2025109.16.0 pattern name Costa Verde from the collection Lilly Pulitzer Iii. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025109.16.0 |
| Pattern Name | Costa Verde |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 8.95" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Chevron |
$156.71
2025109.16.0 | Costa Verde, Lilly Pulitzer Iii - Lee Jofa Fabric—
$156.71
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Order Lee Jofa Fabric Item# 2025109.16.0 pattern name Costa Verde from the collection Lilly Pulitzer Iii. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | 2025109.16.0 |
| Pattern Name | Costa Verde |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 8.95" |
| Horz. Repeat | 9" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | COTTON - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Chevron |











