6021102.1617.0 | Versa, Conch - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Buy Donghia Fabric Pattern 6021102.1617.0 pattern name Versa from the collection Donghia I. Enjoy this stylish Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021102.1617.0 |
| Pattern Name | Versa |
| Collection | Donghia I |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021102.1617.0 | Versa, Conch - Donghia Fabric
6021102.1617.0 | Versa, Conch - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Buy Donghia Fabric Pattern 6021102.1617.0 pattern name Versa from the collection Donghia I. Enjoy this stylish Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021102.1617.0 |
| Pattern Name | Versa |
| Collection | Donghia I |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |
$707.18
6021102.1617.0 | Versa, Conch - Donghia Fabric—
$707.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Buy Donghia Fabric Pattern 6021102.1617.0 pattern name Versa from the collection Donghia I. Enjoy this stylish Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021102.1617.0 |
| Pattern Name | Versa |
| Collection | Donghia I |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | MOHAIR - 100% |
| Finish | KNIT BACKED ; |
| Clean Code | X |
| Durability | HEAVY |
| Color | Beige |
| Theme | Solid |
| Notes | 0 |











