6021111.11.0 | Frizzle, Fog - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Select Donghia Fabric Pattern# 6021111.11.0 pattern name Frizzle from the collection Donghia Ii. Enjoy this enchanting Fabric. Samples always available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021111.11.0 |
| Pattern Name | Frizzle |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 75%;POLYESTER - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6021111.11.0 | Frizzle, Fog - Donghia Fabric
6021111.11.0 | Frizzle, Fog - Donghia Fabric
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Select Donghia Fabric Pattern# 6021111.11.0 pattern name Frizzle from the collection Donghia Ii. Enjoy this enchanting Fabric. Samples always available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021111.11.0 |
| Pattern Name | Frizzle |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 75%;POLYESTER - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |
$264.60
6021111.11.0 | Frizzle, Fog - Donghia Fabric—
$264.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.(minimum 2)
Select Donghia Fabric Pattern# 6021111.11.0 pattern name Frizzle from the collection Donghia Ii. Enjoy this enchanting Fabric. Samples always available. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6021111.11.0 |
| Pattern Name | Frizzle |
| Collection | Donghia Ii |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | ACRYLIC - 75%;POLYESTER - 25% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Grey |
| Theme | Texture |
| Notes | 0 |











